Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Views
es: Vistas

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Inherit
es: Heredar

en: Justify
es: Justificado

en: Fluid grid
es: Cuadrícula fluida
